O nas 

Dom Gościnny „Hacjenda” umiejscowiony jest w kameralnym miejscu, przy wejściu na malowniczą plażę, jednocześnie niemal w samym sercu Dziwnowa.
Wynajmujemy pokoje i udostępniamy aneksy kuchenne ,miejsce do grillowania, taras, parking i cały teren wokół domu.
Za cel stawiamy sobie stworzenie naszym Gościom takiego miejsca na ziemi, do którego będą chętnie wracać i przywozić tu swoich znajomych i przyjaciół. Miejsca o ciepłej, domowej atmosferze i sielskim otoczeniem.
Dom to obiekt całoroczny. Ugościmy Państwa w Boże Narodzenie i Wielkanoc, w czasie ferii zimowych i przez całe lato i jesień. Każda pora roku dostarcza tu wielu możliwości spędzania czasu – bardziej lub mniej aktywnie.
Oferujemy wygodne, gustowne pokoje i wypoczynek w świerkowym, ekologicznym domu. Okolica i warunki terenowe dają mnóstwo możliwości spędzania czasu. Wędkowanie, nordic walking, kajaki to niektóre z atrakcji, które chcemy Państwu zaproponować. Doradzimy Państwu, co ciekawego można zobaczyć w okolicy, pokażemy na mapach ciekawe trasy.
Zapraszamy do Domu Gościnnego „Hacjenda”, aby podzielić się z Wami wiosennym śpiewem ptaków, morskim powietrzem lata, i odgłosami szumu fal.

Okolica 

Zaletą naszego usytuowania jest niesamowita bliskość plaży, daje to możliwość odpoczynku i relaksu przy przepięknych, romantycznych zachodach słońca oraz powiewach morskiego wiatru. Wycieczki plażą w stronę Dziwnówka oraz Międzywodzia dają możliwość wypoczynku dla wczasowiczów lubiących długie spacery wzdłuż morskiego wybrzeża.
Po takim aktywnym relaksie zapraszamy do okolicznych restauracji, gdzie można zjeść domowe jedzenie z dobrze skomponowanym winem do posiłku.
Dla amatorów zwiedzania polecamy odwiedzenie Kamienia Pomorskiego. Jest tam przepiękna Katedra oraz warte uwagi Muzeum Kamieni, mieszczące się w zabytkowej baszcie. Prezentuje ono bogatą ekspozycję minerałów i skamieniałości, wystawę dinozaurów, dwa punkty widokowe na baszcie oraz mały sklepik z pamiątkami. Czynne od 10.00 do 18.00, poza sezonem od 11.00 do 17.00, od wtorku do niedzieli. W Katedrze można zapoznać się z katedralnym skarbcem, oglądnąć wirydarz oraz w sezonie letnim posłuchać koncertów organowych. Bliskość Wolińskiego Parku Narodowego dająca możliwość obserwacji żubrów oraz unikalnej fauny i flory tego regionu, oraz miejsc widokowych położonych w niedalekiej odległości od głównej trasy prowadzącej do Międzyzdrojów np. punkt Gosań, najwyższe wzniesienie nad morzem lub Kawczą Górę, skąd będziemy mogli podziwiać piękną okolicę.
Dla miłośników militarii polecamy poligon broni V3 oraz fort Gerharda, czyli XIX fortyfikację wraz z siecią podziemnych bunkrów.
Dla lubiących rejsy statkiem polecamy wycieczkę statkiem po zalewie kamieńskim lub wyprawę w morze. Zaś dla amatorów golfa - pola golfowe w naszej okolicy.
Amatorów jazdy konnej zapraszamy np. do stadniny koni we Wrzosowie. Ośrodek oferuje całoroczną jazdę konną dla dorosłych i dzieci, przejażdżki bryczką a w sezonie zimowym saniami. Uzdrowisko Kamień Pomorski oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych m.in. zawijania borowinowe, kąpiele w basenie solankowym, zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, chelatacji i inne.
Dziwnów to nadmorska miejscowość atrakcyjnie położona między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną. Posiada bardzo dobre warunki plażowania, możliwość zażywania kąpieli morskich, korzystny klimat i uzdrowiskowy charakter.
Otoczony różnymi akwenami morzem, zalewem i rzeką stanowi atrakcyjne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Można tu żeglować, uprawiać windsurfing, pływać na skuterach wodnych, motorówkach lub nurkować. Miejscowe wody mają do zaoferowania wędkarzom wspaniałe gatunki ryb: okonie, leszcze, węgorze, szczupaki, liny. sandacze, łososie.
Wczasowicze lubiący spacery mają do dyspozycji lasy sosnowe, parki oraz promenadę spacerowo-widokową ciągnącą się grzbietem piaszczystych wydm. Dziwnów jest miejscem przyjaznym dla dzieci.

Atrakcje Turystyczne

Plaża strzeżona z jasnym, drobnym piaskiem oddzielona od miasta pasmem wydm.
Dzieci latem na plaży mają do dyspozycji dmuchane konstrukcje do skakania i zjeżdżalnię wodną.
Promenada spacerowo-widokowa ciągnie się szczytem wydm, wzdłuż wielokilometrowej plaży.
Z nowoczesnego, wyremontowanego mostu zwodzonego rozciąga się z niego wspaniały widok na rzekę, która stanowi w tym miejscu malownicze rozlewisko.
Port rybacki położony przy nabrzeżu Dziwny.
Przystań pasażerska na Wybrzeżu Kościuszki 2.
Z przystani można statkiem wyruszyć w rejs po Bałtyku lub do Kamienia Pomorskiego.

Zapraszamy.

monitoring pozycji